fbpx

Asystentka biura z językiem niemieckim

PZ Stettin TeamWork AURELIA PIOTROWSKA
  • Data publikacji: 30 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1422
Przegląd oferty pracy

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego minimum poziom B2

-praktyczna znajomość obsługi komputera(MS Office) i urządzeń biurowych

-wysoka kultura osobista

-otwartości i zdolności komunikacyjnych nastawienia na współprace i wielozadaniowość

Zadania:

-dbanie o właściwy obieg dokumentacji

-obsługa centrali telefonicznej: przyjmowanie i łączenie rozmów

-wsparcie administracyjne współpracowników

-kontrola zapasów materiałów biurowych oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami i kurierami

– wsparcie pracowników delegowanych

-dbanie o relacje z klientami niemieckojęzycznymi

Oferujemy:

-umowę o prace

-atrakcyjne wynagrodzenie

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-możliwość stalej i długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: ula@pzstettin.de

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieŚrednie