fbpx

Brygadzista w dziale spawalni

Mobilny HR Ewa Gradys
  • Data publikacji: 4 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 805

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanychstanowiskiem:

Lokalizacja: JankówPrzygodzki

Zakres obowiązków:

Wymagania:

·          Doświadczenie w pracy nastanowisku Spawacza,

Znajomość ianaliza rysunku technicznego (wykonawczego) pod kątem produkcji,

·          ·          ·          Komunikatywność,otwartość i bardzo dobra organizacja pracy.

·          ·          ·          Pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany,

·          Jasno określoną ścieżkę kariery z możliwościąawansu i rozwoju.

Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV na adres: ewakaczmarek@mobilnyhr.pl bądź zapośrednictwem serwisu.

Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się zponiższą treścią:

AdministratoremPani/Pana danych osobowych jest Mobilny HR Ewa Gradys siedzibą w Trzcielu, ul.Kościuszki 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadkuwyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzebprzyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jestustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r.nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a OgólnegoRozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

Pani/Panadane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadkuwyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczasprzyszłych rekrutacji, przez okres trwający 2 lata, licząc od końca rokukalendarzowego, w którym została udzielona zgoda. Ma Pan/Pani prawo dostępu dotreści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawodo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny na adres: ewakaczmarek(a)mobilnyhr.pl

PrzysługujePanu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisyOgólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia2016. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne doprzeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jestdobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3500 zł - 4000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 2 lat
  • WyksztalcenieŚrednie