fbpx

Customer Claim Specialist (Global Service)

Coberon Sp. z o.o.
  • Szczecin, Polska
  • Data publikacji: 18 grudnia 2018
  • Aplikuj do: 18 grudnia 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 111

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków

  • wsparcie Klientów firmy głównie w zakresie technicznym
  • dbałość o prawidłową obsługę Klienta, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych
  • monitorowanie zgłoszeń i przyjmowanie zwrotów
  • koordynacja procesów napraw i gwarancji
  • ścisła współpraca z dystrybutorami
  • przygotowywanie raportów (Customer’s feedback)
  • raportowanie do Managera w Danii

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne lub elektryczne)
  • Wiedza z obszaru mechaniki i elektryki
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z Klientem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

Oferujemy

  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Pakiet dodatków pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowania do kursów, szkoleń, bony i paczki świąteczne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/construction-maintenance-engineer-electrical,j,262
Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 0 - 2000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 2 lat
  • WyksztalcenieWyższe