fbpx

Doradca Technoiczny – obsługa klienta

GRH Polska
  • Data publikacji: 14 marca 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 2646

Nasz Klient, firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu okien, bram, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także rolet, parapetów oraz automatyki do bram i rolet poszukuje do swojego zespołu kandydatów do pracy na stanowisku:

Doradcy Technicznego

Miejsce pracy:  Rzeszów

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa klienta
Doradztwo z zakresu oferowanych produktów i usług
Sporządzanie ofert handlowych
Zamawianie i przyjmowanie towaru

Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie techniczne
Doświadczenie w obsłudze Klienta
Doświadczenie w branży stolarki budowlanej będzie dodatkowym atutem
Komunikatywność, umiejętności sprzedażowe

Miła aparycja oraz otwarcie na Klienta

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
Ubezpieczenie grupowe
Pracę w doświadczonym zespole
Szkolenia produktowe, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych
Pracę od poniedziałku to piątku w godzinach 8-16; okazjonalnie dyżury sobotnie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2000 - 2500 zł
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WyksztalcenieŚrednie