fbpx

ELEKTRYK

HR NAVIGATOR
  • Data publikacji: 5 sierpnia 2020
  • Aplikuj do: 4 listopada 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 208
Przegląd oferty pracy

ELEKTRYK

ESSEN

Opis stanowiska :

– Prace związane z podłączeniem przewodów/niskiego napięcia

– Uprawnienia SEP do 1 kw

– Montaż oświetlenia przemysłowego

– Montaż zestawów kablowych

– Terminowa realizacja zadań

– Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt

Wymagania :

– Wykształcenie zawodowe elektryczne- warunek konieczny

– Doświadczenie w pracy na zakładach przemysłowych- mile widziane

– Znajomość  języka niemieckiego (mocne podstawy)

Oferujemy:

– umowa o pracę tymczasową

– Stawka godzinowa 12,50€ brutto – 1600-1700 euro netto miesięcznie

– Dodatkowo płatne premie za dobrze wykonywaną pracę

– Darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca,

– Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

Zapraszamy do kontaktu : +48 515 909 950, +48  571 322 118, + 48 571 322 116, +48 570 505 720, +48 515 909 954

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 7000 zł - 9000 zł
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WyksztalcenieZasadnicze