fbpx

Elektryk- praca w Belgii

Klaver Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 15 października 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 475
Przegląd oferty pracy

Jesteś elektrykiem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Belgii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • belgijska umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wypłaty co tydzień
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zwrot kosztów za transport z Polski do Belgii

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako elektryk
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • Kucie, bruzdowanie,
  • przygotowanie pod kable,
  • ciągniecie kabli,
  • montaż kontaktów i lamp
  • inne prace związane z zawodem elektryka

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

www.klaverteam.com –  wypełni nasz formularz zgłoszeniowy na stronie

Kontakt:

Dominika tel +48 570 901 033, mail: job@klaverteam.com

Martin tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 5000 zł - 7000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieZasadnicze