fbpx

ELEKTRYK / TELETECHNIK

Kancelaria PARTNERZY
  • Data publikacji: 11 stycznia 2022
  • Aplikuj do: 12 maja 2022
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 91

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia – numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
– Praca na budowach przy instalacjach teletechnicznych i elektrycznych
– Montaż osprzętu i okablowania,

Wymagania:
– Obsługa sprzętu / narzędzi
– Praca na drabinie
– Wiedza techniczna budowlana,
– Asertywność i komunikatywność,
– Sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:
– Interesująca pracę na terenie Trójmiasta
– Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
– Pracę w kameralnej i przyjaznej atmosferze.
– Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– Atrakcyjny system premiowania,

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:  rekrutacja@prawo-gdansk.pl  z dopiskiem: Inżynier budowy lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-piątek w godzinach 8.00-15.00

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 4000 zł - 4500 zł
  • Doświadczeniepowyżej 2 lat
  • WyksztalcenieŚrednie