Holandia – Ścinka papryki z EKSTRA bonusami, okolice Ternuzen

Klaver Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 22 maja 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 540

Holandia – Ścinka papryki z EKSTRA bonusami, okoliceTernuzen

Masz ochotę wyjechać za granicę a przy okazji zarobić?To idealna praca dla Ciebie.

Cotygodniowe wypłaty.

Zapewnione zakwaterowanie.

Zapewniony dojazd do miejsca pracy.

Otrzymujecie opiekę polskichkoordynatorów.

Dla kierowców ekstra dodatki.

Bonusy.

Zakres obowiązków:

– ścinka papryki – różne rodzaje

– sortowanie, pakowanie papryki

Wymagania:

– motywacja do pracy

– doświadczenie

– nie wymagana znajomość języka angielskiego

– mile widziane prawo jazdy

JakoBiuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o ( KRAZ18450) Pomożemy Ci wzorganizowaniu wyjazdu do Holandii.

Jeżelizainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem PAPRYKA-

oddzwonimy do Ciebie !!!

tel: +48 570 901 033 lub +48 570 901 414
mail: job@klaverteam.com

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieŚrednie