fbpx

Inżynier budowy

Kancelaria PARTNERZY
  • Data publikacji: 7 września 2021
  • Aplikuj do: 6 listopada 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 65

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia – numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER BUDOWY

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
– Wspieranie kierownika budowy przy nadzorze prac budowlanych osiedla „Rajska
Turzycowa”.
– Odbiory jakościowe i ilościowe prac budowlanych,
– Wykonywanie przedmiarów i obmiarów prac budowlanych,
– Wspieranie kierownika budowy przy nadzorze nad wykonywaniem pomiarów
powykonawczych budynków i kompletowaniu dokumentacji powykonawczej,
– Prowadzenie procesu wprowadzania zmian aranżacyjnych przez klientów, wykonywanie
rysunków dla klienta oraz rysunków na budowę

Wymagania:
– Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na budowie z ramienia firmy
deweloperskiej lub generalnego wykonawcy (warunek konieczny),
– Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo,
– Wiedza techniczna budowlana,
– Asertywność i komunikatywność,
– Sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
– Bardzo dobra znajomości programów AutoCAD i pakietu Microsoft Office

Oferujemy:
– Interesująca pracę na terenie Gdańska (bez delegacji).
– Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
– Pracę w kameralnej i przyjaznej atmosferze.
– Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– Atrakcyjny system premiowania,
– Zatrudnienie na b2b, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia
zawodowego,

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:  rekrutacja@prawo-gdansk.pl  z dopiskiem: Inżynier budowy lub kontakt telefoniczny:  516-569-300 od pon.-piątek w godzinach 8.00-15.00

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieWyższe