fbpx

KOMISJONER

Business and Work Consulting sp. z o.o.
  • Data publikacji: 11 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1419
Przegląd oferty pracy

KOMISJONER

    Miejsce pracy: Balingen, Krefeld, NIEMCY

  WYMAGANIA:

  • odpowiedzialność, dokładność,
  • doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 miesiące mile widziane,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość liczebników od 1 do 100 w języku niemieckim

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizowanie zamówień zgodnie ze zleceniem,
  • praca w systemie słuchawkowym i na skanerze

  OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • zapewniamy zakwaterowanie

Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja.bwc@gmail.com

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr : +48 666 874 851.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 4500 zł - 5000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze