fbpx

Księgowa – Pracownik Biurowy

Kancelaria PARTNERZY
  • Data publikacji: 11 stycznia 2022
  • Aplikuj do: 12 marca 2022
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 91

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia – numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk

WYMAGANIA:
– wykształcenie min. średnie,
– sprawna obsługa komputera i płynne pisanie,
– znajomość programów np. Chudzikiewicz KPiR i innych,
– systematyczność,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– obsługa księgowości,
– ZUS, kadry, płace,
– obsługa biura,
– pisanie opinii – protokołów – pism i inne,

OFERUJEMY:
– niezbędne narzędzia pracy,
– napoje,
– premie uznaniową – wysokość uzgadniana z właścicielem,
– dobre warunki pracy,

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Księgowa – Pracownik Biurowy lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-piątek w godzinach 8.00-15.00.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 4000 zł - 4500 zł
  • Doświadczeniepowyżej 2 lat
  • WyksztalcenieŚrednie