fbpx

Kucharz

7HR Group Sp. Z o. O
  • Data publikacji: 7 sierpnia 2020
  • Aplikuj do: 6 października 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 224

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kucharza w ośrodku wczasowym w Pobierowie

Praca od zaraz!!!!

Opis stanowiska:

  • Praca w jadłodajni w ośrodku wczasowym
  • Przygotowywanie posiłków w formie bufetu
  • Przygotowywanie posiłków serwowanych do stołu
  • Przygotowywanie posiłków dla grup zorganizowanych

Wymagamy:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Zaangażowanie, punktualność oraz sumienność przy wykonywanych czynnościach.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca 7 dni w tygodniu w godzinach 7-19
  • Umowa zlecenie
  • Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • Praca na minimum 1 miesiąc, maksymalnie do końca września

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WyksztalcenieŚrednie