fbpx

Kurier

Serwis Kadra
  • Data publikacji: 13 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1646
Przegląd oferty pracy

jesteś osobą sprawną fizycznie,

  • prawo jazdy kat. B
  • Zadania:

    • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
    • doręczanie korespondencji
    • praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

    Oferujemy:

    ·        Interesującą pracę w miłej atmosferze;

    ·        Umowę o pracę tymczasową.

    ·        Stawka 18,7 zł brutto

    Proszę okierowanie zgłoszeń na maila: hr@serwiskadra.pl zdopiskiem REKRUTACJA- kurier.

    Skontaktujemy sięz wybranymi kandydatami.

    Prosimy odopisanie klauzuli:

    „Zgadzam sięna wykorzystanie oraz przetwarzanie przezfirmę Positive Stuff Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie,ul. Grzybowska 2/29, danych osobowych przekazanych w ramach prowadzonychprojektów rekrutacyjnych – zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie DanychOsobowych (Dz.U.2016 r. poz. 922 z późn. zm) aż do momentu pisemnegowycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/na o prawach dowglądu, zmiany, usuwania danych osobowych”

    Dodaj ogłoszenie
    • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
    • DoświadczenieBez doświadczenia
    • WyksztalcenieZasadnicze