fbpx

Lakiernik proszkowy

Assunto
  • Data publikacji: 24 września 2020
  • Aplikuj do: 23 listopada 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 178

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta z Krosna szuka pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowanie elementów do malowania proszkowego
  • nanoszenie powłok metodą elektrostatyczną
  • obsługa urządzeń lakierniczych oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • weryfikacja jakościowa oraz ilościowa pomalowanych elementów
  • kontrola procesu zgodnie ze standardami Firmy
  • utrzymanie porządku na lakierni
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji wewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie w lakierowaniu proszkowym
  • dyscyplina pracy, orientacja na jakość i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie oraz dokładność

Nasz Klient oferuje:

  • pracę na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
  • pracę w oparciu o nowoczesne technologie
Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieŚrednie