fbpx

MAGAZYNIER/FIRMA KURIERSKA/JEDNA ZMIANA

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. Kom.

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla znanej firmy Kurierskiej.

PRACOWNIK MAGAZYNU W FIRMIE KURIERSKIEJ ZMIANA NOCNA

Łódź (Teofilów)

OFERUJEMY:

– umowę o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie+30% dodatku za każdą godzinę w porze nocnej,

– PREMIE regulaminowe,

– możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,

– możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy:Praca w godzinach nocnych, po 6 godzin 24:00 -6:00

ZADANIA:

– rozładunek/ załadunek asortymentu,

– praca ze skanerem magazynowym,

– sortowanie paczek kurierskich.

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI TEMPNOC oraz IMIĘ

NA NUMER 731-787-888

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).” Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2000 - 2500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze