fbpx

MALARZ-TAPECIARZ. PRACE WYKOŃCZENIOWE. NIEMCY

Klaver Sp. z o.o.

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ – praca w Niemczech (Stuttgart)

Zakres obowiązków:

– wszelkie prace związane z zawodem malarza- malowanie ścian, fasad, okien drzwi

– szpachlowanie, tapetowanie, konstrukcje G-K oraz inne prace wykończeniowe

– prace przy docieplaniach

Wymagania:

– doświadczenie w pracy jako malarz

– doświadczenie w pracach tapeciarskich

– znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

– prawo jazdy

Oferujemy:

– atrakcyjna stawka godzinowa

– zakwaterowanie

– kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570 901 033 – odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.

Lub wyślij swoje CV na maila job@klaverteam.com w tytule dając dopisek: „malarz”

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieZasadnicze