fbpx

Management Accountant

Headcount
  • Data publikacji: 6 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 54
Przegląd oferty pracy

Wymagania:

Wykształceniewyższe w zakresie Finansów, Rachunkowości lub Zarządzania;

-Min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym;

-Dobraznajomość języka angielskiego;

-Zdolnośćanalitycznego podejścia do problemów.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanieraportów i analiz kosztów oraz odchyleń produkcyjnych;

-Przygotowywanieuzgodnień sprzedaży, zapasu i konsumpcji materiałów

Przygotowywanieanaliz kosztów standardowych produktów;

-ZapewnianieKierownictwu Firmy niezbędnych informacji w procesie podejmowania decyzji;

-Przygotowywaniekalkulacji rezerw zgodnie z polityką Firmy.

Oferujemy:

Pracęw międzynarodowej organizacji;

-Bardzodobre warunki pracy;

-Możliwośćrozwoju i szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoichaplikacji  na adres finance@headcount.pl , wpisując REF: MA/Lipskow tytule wiadomości

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 0 - 2000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 2 lat
  • WyksztalcenieWyższe