fbpx

Młodszy Technolog R&D

FOODjobs
  • Data publikacji: 7 kwietnia 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 722

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej ( dania gotowe), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Koszalina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ciągłe poszukiwanie pomysłów na nowe produkty
  • Opracowywanie i weryfikowanie receptur nowych produktów
  • Wdrażanie nowego produktu
  • Prowadzenie projektów związanych z modyfikacją i ulepszaniem istniejących już produktów
  • Współpracowanie z innymi działami w zakresie projektowania, przygotowywania i wdrażania nowych produktów

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (dania gotowe, ryby, mięso)
  • Kreatywność i gotowość do tworzenia nowych produktów
  • Otwartość na sugestie innych
  • Umiejętnność budowania długotrwałe relacje ze współpracownikami

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Realny wpływ na rozwój procesów produkcyjnych
  • Pracę w środowisku wykwalifikowanych współpracowników
Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieWyższe