fbpx

Operator Linii Pakującej

MTM Work Service

Dla lidera branży produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Korzyści

– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę
– wynagrodzenie 3500 zł
– dodatkowo premie kwartalne i roczne
– kartę Multisport
– bezpłatną opiekę medyczną
– dofinansowanie do wczasów rodzinnych
– możliwość zdobywania doświadczenia i umiejętności w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku pracy

Zakres obowiązków

– obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych (doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia)
– dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn
– kontrola jakości produkowanych produktów

Wymagania od kandydata

– mile widziana znajomość obsługi maszyn lub urządzeń przemysłowych
– preferowane wykształcenie techniczne lub zawodowe
– samodzielność w działaniu
– zaangażowanie, obowiązkowość
– gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3500 zł - 4000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze