fbpx

Operator maszyn

7HR Group Sp. Z o. O
  • Data publikacji: 21 sierpnia 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 306
Przegląd oferty pracy

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej i nie tylko, zgodnie ze standardami pracy i jakości;
  • Dbałość o powierzone narzędzia;
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy;
  • Przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w zakładzie;
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie średnie;
  • Wiedza z zakresu budowy i zasad działania maszyn oraz urządzeń technologicznych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i sumienność;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.
Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieŚrednie