fbpx

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Lavoro Sp z o.o.
  • Data publikacji: 6 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1304

Firma Lavoro Sp. z o.o. , wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 9603, poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisko:

OBSŁUGA MASZYN

Miejsce pracy: Radomsko, woj. łódzkie, Polska

GWARANTUJEMY DARMOWY PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW Z CZĘSTOCHOWY ORAZ KONIECPOLA!!!!

WYMAGANIA:

◾ zaangażowanie i chęci do pracy
◾ sprawność manualna
◾ gotowość do pracy stojącej i w ruchu

 Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

◾ kontrola jakości wyrobów gotowych
◾ ręczne prace transportowe
◾ obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

OFERUJEMY:

◾ umowę o pracę od pierwszego dnia
◾ możliwość rozwoju zawodowego
◾ przyjazną atmosferę w pracy
◾ szkolenie wprowadzające

Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Do CV należy dołączyć klauzulę, która znajduje się na naszej stronie: www.lavoro.com.pl

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze