fbpx

Operator maszyn w piekarni HOLANDIA!

Klaver Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 23 września 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 310

Szukasz pracy w Holandii? Świetnie! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko operatora maszyn w piekarni.

Zakres obowiązków:
– bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo

– konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn

– drobne naprawy

– dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
– zmotywowanie do pracy
– mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn

– chęć pracy na zmiany

– prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie Twoim dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje
– atrakcyjna stawka godzinowa
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:
+48 570 901 414, +48 731 901 913
lub wyślij sms o treści PIEKARNIA – oddzwonimy do Ciebie.

Gminna 131,

42-221 Częstochowa

( KRAZ 18450 )

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 0 - 2000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze