fbpx

Opiekunka do Pary, niemcy, Darmstadt

Europa Pflege
  • Data publikacji: 21 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 22

EuropaPflege oferuje legalnąpracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PARY

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!!

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Darmstadt.

Poszukujemy opiekunki do 89 letniego Pana i 87letniej Pani, którzy mieszkają  w domu w Darmstadt.Pan jest po wylewie, ma początki demencji, ma inkontynecję. Pan porusza sięprzy pomocy wózka/rollatora (transfer konieczny przy pomocy liftu) Podopiecznipotrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostychczynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie,gotowanie).

2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst wykonaćczynności pielęgnacyjne i podać leki.

Do dyspozycji własny pokój z  Internetem. Na zleceniu dostępny rower dla Opiekunki.

Od  zaraz na 2 miesiące! Wymagana dobra znajomość niemieckiego

Stawka: 1600 euro!

Obowiązki:

– pomoc podopiecznemu przy codziennychczynnościach (toaleta).
– proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie,gotowanie)

Wymagania:

komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

– doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lubgotowość do świadczenia pomocy osobie starszej

– odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

atrakcyjnei uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
legalne zatrudnienie przez polskąagencję zatrudnienia
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
ubezpieczenie na terenie Polskioraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

– odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne

– wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca wEUR lub PLN

– stałą opiekękoordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu wNiemczech

– indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwańkandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertąprosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl  z dopiskiem “opiekunka-darmstadt” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić klauzulęo Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się zwybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z namikontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-darmstadt”pod numer:504 393 452 lub517 713 827– oddzwonimy.

Opis firmy:

EuropaPflege to firma aktywniedziałająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachowąopiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanegopersonelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo uschyłku ich życia.

Administratorem danych osobowych jest EuropaPflege 24 Sp. z o.o.sp.k z siedzibą w Krakowie ul. Wadowicka 6, NIP 676-253-85-28, REGON368615593,ogłaszająca rekrutację.

Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawieprzetwarzania danych: zgoda@europajob.com

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a wprzypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również napotrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Panazgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji,a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach danebędą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnymmomencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania,którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ichsprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszeniadanych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes UrzęduOchrony Danych Osobowych).

Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową,osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmiotypowiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, alekonieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowychjest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie5000 zł +
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze