fbpx

Pracownik budowlany – elewacje

Kancelaria PARTNERZY

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia – numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik budowlany – elewacje

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk,Sopot, Gdynia

Zakres obowiązków:

– Prace elewacyjne na rusztowaniach,
– Montaż ociepleń,
– Wykonywanie elewacji lekko-mokrych
– Wykonywanie elewacji wentylowanych

Wymagania:

– Dobra organizacja pracy,
– Umiejętności pracy w zespole,
– Doświadczenie przy  kładzeniu elewacji,
– Wiedza w dziedzinie remontów i dociepleń

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Pracę  jednozmianową w godzinach 7.00-17.00,
– Pracę z zespołem specjalistów,
– Narzędzia niezbędne do pracy,
-Dojazd na miejsce budowy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Pracownik budowlany-elewacje lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie4500 zł - 5000 zł
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WyksztalcenieZasadnicze