fbpx

Pracownik działu realizacji

Mobilny HR Ewa Gradys
  • Data publikacji: 4 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 858

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemykandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

PRACOWNIKDZIAŁU REALIZACJI

Lokalizacja: Wysogotowo

Zakres obowiązków:

 – Pozyskiwanie dostawców, negocjowanie zakupów towarów i materiałów,

 – Przygotowywanie ofert handlowych dla działu sprzedaży,

 – Kosztorysowanie,

 – Utrzymywanie relacji z siecią dostawców,

 – Prowadzenie badań rynku,

 – Wprowadzanie nowych produktów marki,

 – Praca w teamie ludzi danej marki, codzienna nieustanna współpraca zdziałem sprzedaży.

Wymagamy:

– Nie wymagamy doświadczenia – przeszkolimyCię!
– Komunikatywności,
– Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
– Rzetelności, zaangażowania i skrupulatności.

W zamian chcemyzaoferować:

-Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Prace od poniedziałku do piątku 8-16,

-Wynagrodzenie 3000 – 3500 zł netto + premia,

– Niezbędne narzędzia pracy: laptop,telefon,

– Pełne przeszkolenie, wdrożenie do pracy,możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy!

– Pracę w wspierającym się młodym,ambitnym zespole,

– Jasno określoną ścieżkę kariery zmożliwością awansu i rozwoju.

Zainteresowanychzapraszam do przesyłania CV na adres:ewakaczmarek@mobilnyhr.pl bądź za pośrednictwem serwisu.

Przesyłając CVprosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jestMobilny HR Ewa Gradys siedzibą w Trzcielu, ul. Kościuszki 13. Dane zbierane sądla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Panawyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawąprawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. oochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o OchronieDanych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane doczasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody naprzetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający2 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda.Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania,usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawowniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bezpodawania przyczyny na adres: ewakaczmarek(a)mobilnyhr.pl

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi doPrezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Panadanych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o OchronieDanych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie danych w zakresie określonymprzepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktówwykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Panawyraźnej zgody.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieŚrednie