fbpx

PRACOWNIK FIZYCZNY- ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK PACZEK

HR NAVIGATOR
  • Data publikacji: 11 lutego 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 751
Przegląd oferty pracy

Zakwaterowanie za darmo!

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Pracownik fizyczny przy rozładunku izaładunku kontenerów / magazynier

Niemcy, okolice Kassel

Zapewniamy:

wynagrodzenie 1300 – 1500 EUR netto /miesięcznie

Stawka 9,96-11,95 euro brutto/h

Wypłacane premie uznaniowe i ekwiwalenty

Zmiana dzienna lub nocna

bezpłatne zakwaterowanie z pełnymwyposażeniem i bezpłatnym Internetem

legalne i stabilne zatrudnienie na terenieNiemiec (druk A1, karta EKUZ)

opieka polskiego koordynatora na terenieNiemiec

Obowiązki na stanowisku:

załadunek i rozładunek kontenerów zprzesyłkami kurierskimi

dbałość o odpowiednie zabezpieczenie iskładowanie towaru

rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego

ostrożność i zapobieganie uszkodzeniuprzesyłek

ręczne skanowanie paczek kurierskich

Zadzwoń:

+48 515 909 950

+48 572 505 720

+48 571 322 118

+48 571 322 116

Napisz:rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator zsiedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzebprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. MaPani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnieniaposiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzącychagencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 5000 zł - 7000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze