Pracownik produkcji Holandia okolice Utrechtu start 28-04-2020 !!

Klaver Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 27 kwietnia 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 599
Przegląd oferty pracy

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:

PRACOWNIK produkcji – praca w okolicach Utrecht,Bleiswijk, Nieuwegein

Pracodawca oferuje:

– stabilną pracę
– atrakcyjną stawkę godzinową,
– zakwaterowanie,
– ubezpieczenie,
– legalne zatrudnienie
– pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski doHolandii

Wymagania:

– wymagane prawo jazdy lub znajomośćangielskiego
– mile widziane uprawnienia i doświadczenie wpracy na wózku widłowym

Zakres obowiązków:

– pakowanie orzeszków
– rozlewnia soków
– sortownia przesyłek i ulotek
– praca w magazynie
– inne prace na produkcji

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślijSMS z adresem mailowym i dopiskiem „produkcja angielski” pod nr 570 901033 – odeślemy do Ciebieszczegóły na maila!

Nie zainteresowała Cię ta oferta? Wejdź nawww.klaverteam.com i znajdź odpowiednią pracę dla siebie!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibąw Częstochowie certyfikat numer 18450.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 5000 zł - 7000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieŚrednie