fbpx

Pracownik produkcji – operator urządzeń przetwórstwa mięsa

7HR Group Sp. Z o. O
  • Data publikacji: 11 września 2020
  • Aplikuj do: 10 listopada 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 68
Przegląd oferty pracy

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

  • wykonywanie lekkiej pracy na zautomatyzowanej linii
  • praca w różnych działach (pakowanie, wędzenie, etykietowanie, ważenie)
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie odpowiedniej ilości surowca (bekonu), w odpowiednim czasie i w odpowiedniej ilości
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • rejestracja towaru w systemie IT

Wymagania stanowiska

  • posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy ją wyrobić
  • jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym
  • lubisz pracować w zespole
  • jesteś dokładny i sumienny
  • nawet jeśli nie masz doświadczenia

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • legalną i stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia
  • wynagrodzenie 18,53 złotych brutto za godzinę zawsze na czas
  • premia za obecność 200 złotych brutto miesięcznie
  • dodatkowe premie i bonusy
  • pracę 8 – 10 godzin od poniedziałku do piątku
  • robocze ubranie i obuwie, dzięki któremu praca będzie wygodna i bezpieczna
  • wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA ŚWINOUJŚCIE pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727

Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze