fbpx

Pracownik produkcji – Pomocnik ciastkarza

7HR Group Sp. Z o. O
  • Data publikacji: 31 lipca 2020
  • Aplikuj do: 29 listopada 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 241
Przegląd oferty pracy

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:
  • zawijanie rolad z ciasta biszkoptowego
  • dekorowanie ciast i ciastek
  • wyciąganie z pieca biszkoptów w formach
  • pakowanie gotowych produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie czystość na stanowisku pracy

Wymagania stanowiska

  • posiadasz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy ją wyrobić
  • umiesz pracować w zespole
  • jesteś gotowy do pracy w wymuszonym tempie w systemie trzyzmianowym
  • nawet jeśli nie masz doświadczenia

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • legalną i stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia
  • wynagrodzenie 17,00 złotych brutto za godzinę zawsze na czas
  • dodatek za godziny nocne
  • możliwość pracy do 240 godzin w miesiącu
  • zakwaterowanie (płatne 375 złotych miesięcznie, potrącane z wypłaty)
  • robocze ubranie i obuwie, dzięki któremu praca będzie wygodna i bezpieczna
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska
  • wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA POMOCNIK CIASTKARZA pod nr tel/viber:

Anna +48 784 440 104

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze