fbpx

Pracownik produkcyjny

Folga Agencja Pracy Tymczasowej
  • Data publikacji: 29 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1314
Przegląd oferty pracy

Poszukujemypracowników na stanowisko: Pracownikprodukcyjny

Miejsce wykonywania pracy: Białogard

Stawka: 12 zł netto/h

Obowiązki:
• Prace produkcyjne,
• Rozpakowywanie, porcjowanie, przygotowaniesurowca do produkcji według technologii stosowanej przez firmę,
• Obsługa maszyn produkcyjnych oraz pakujących,

Prace magazynowe.

Wymagania:

• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,

Doświadczenie w pracy na produkcji będziedodatkowym atutem

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze idodatkowe premie,
• Odzież roboczą,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 2 zmianowym (5:45 – 15:45 /15:45 – 1:45)
• Stabilne zatrudnienie,

• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ipełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,

• Stałą opiekę koordynatora,

• Szacunek, bezpieczeństwo, rozwój.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2000 - 2500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze