fbpx

Przedstawiciel Handlowy

GRH Polska
  • Data publikacji: 14 marca 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 2337

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – Branża Spożywcza
Rejon woj. podkarpackie

Opis stanowiska:
• Obsługa klienta B2B
• Sprzedaż artykułów spożywczych
• Realizowanie celów sprzedażowych
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Opieka nad Klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
• Analizowanie rynku
• Raportowanie realizacji powierzonych zadań

Wymagania:
• Wykształcenie średnie
• Min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
• Wysoka kultura osobista
• Orientacja na osiąganie założonych celów
• Motywacja do pracy
• Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientem
• Komunikatywność, samodzielność, asertywność
• Doskonała organizacja pracy własnej
• Czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa + premia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieŚrednie