fbpx

Psycholog/Psychoterapeuta

DCP
  • Data publikacji: 17 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1460
Przegląd oferty pracy

Opis stanowiska

Poszukiwany psycholog/psychoterapeuta w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii

Wymagania

– doświadczenia w samodzielnej pracy psychoterapeutycznej – posiadanie niezbędnych w psychoterapii szkoleń, ukończona szkoła psychoterapeutyczna (kandydaci posiadający certyfikat psychoterapeuty lub w trakcie procesu certyfikacji) – regularne poddawanie swojej pracy superwizji – umiejętność pracy indywidualnej i w zespole – duża komunikatywność – elastyczność myślenia – umiejętność radzenia sobie ze stresem – sumienność

Oferujemy

– pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie – miłą i przyjazną atmosferę pracy – atrakcyjne warunki wynagrodzenia – rozwój zawodowy -rozwój warsztatu umiejętności terapeutycznych

Forma kontaktu

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP/2018/PSYCHOLOG).

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieWyższe