fbpx

SALES MANAGER

Headcount
  • Data publikacji: 25 kwietnia 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 2296
Przegląd oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Odpowiedzialność za rozwój biznesu oraz rozwój sprzedaży na terenie Polski.

• Współpraca z globalnymi strukturami sprzedażowymi w zakresie rozwoju biznesu na rynkach europejskich

i światowych.

• Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami.

• Ustalanie strategii sprzedaży oraz rocznych, kwartalnych celów sprzedażowych. Prognozowanie wielkości

sprzedaży oraz zysków zarówno dla nowych jak i istniejących produktów. Ustalanie i kontrolowanie cen

produktów poprzez analizę kosztów, podaży i popytu oraz działań konkurencji.

• Analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych dla poszczególnych grup produktowych.

• Odpowiedzialność za rozwój podległego zespołu. Monitorowanie i ocena wyników pracy.

• Budowanie efektywnej współpracy z kluczowymi działami dla działu sprzedaży m.in. w celu ciągłego

udoskonalania procesów.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą w relacjach B2B.

• Sukcesy w zarzadzaniu i rozwijaniu zespołów sprzedażowych oraz bardzo dobre wyniki sprzedaży.

• Wysokie umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz prezentacyjne.

• Umiejętność skutecznego komunikowania się na wszystkich szczeblach w organizacji.

• Umiejętność identyfikowania potrzeb oraz skutecznego rozwiązywania problemów klientów.

• Wysokie zdolności interpersonalne, managerskie oraz zdolność do budowania zmotywowanego zespołu

sprzedażowego.

• Biegła znajomość języka angielskiego.

• Wykształcenie wyższe.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 0 - 2000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 3 lat
  • WyksztalcenieWyższe