fbpx

Samodzielny Księgowy/Księgowa

7HR Group Sp. Z o. O
  • Data publikacji: 30 lipca 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 2693

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

bieżąca współpraca z Głównym Księgowym

prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami

weryfikacja dokumentów księgowych

księgowanie dokumentów

sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE)

Wymagania:

doświadczenie z zakresu pełnej księgowości (min. 1 lata)

bardzo dobra organizacja pracy własnej

znajomość polskich przepisów o rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

pracę w niepełnym wymiarze godzin, idealną jako praca dodatkowa

wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

godziny pracy do ustalenia

sposób zatrudnienia również do ustalenia (umowa o pracę, umowa zlecenie, b2b)

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieŚrednie