fbpx

Sortowacz

Serwis Kadra
  • Data publikacji: 13 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1537
Przegląd oferty pracy

Sortowacz

OPIS STANOWISKA:

  • Sortowanie odpadów zagrażających linii sortowniczej i kierowanie ich do właściwych pojemników
  • Nadzorowanie i kontrolowanie odpadów umieszczanych na przenośniku taśmowym

WAŻNE:

  • Umiejętność organizacji pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Stawka 16 zł brutto

Proszę oprzesłanie CV na mail: hr@serwiskadra.pl wraz z dopiskiem – sortowacz oraz klauzulą: ,,Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych przez Positive Staff Sp z o.o. z siedzibąw Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłychprocesów celów wykonywanego zlecenia. Informujemy, że Państwa zgoda może zostaćcofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adresAdministratora Danych Osobowych: kontakt@serwiskadra.pl”

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze