Sortowanie warzyw i owoców/Pakowanie – Bez doświadczenia. Holandia

Klaver Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 20 stycznia 2021
  • Aplikuj do: 31 marca 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 193
Przegląd oferty pracy

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Holandia, Haga/Rotterdam

Pracodawca oferuje:

– praca na dłuższy okres

– opieka i pomoc polskich koordynatorów

– extra płatne nadgodziny, weekendy

– wypłaty przelewana na konto w systemie tygodniowym

– zakwaterowanie oraz transport do pracy

– umowa o pracę na holenderskich warunkach

Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska):

– sortowanie, pakowanie owoców i warzyw

– pakowanie kwiatów, bukietów, stroików

– prace magazynowe

– prace na szklarni

– oraz inne prace produkcyjne

 Wymagania:

– znajomość języka angielskiego – może być w stopniu podstawowym

– mile widziane prawo jazdy kat. B

-nie wymagamy doświadczenia

Dodatkowe informacje:

–  na początku możliwość pobrania zaliczki

–  wspólne zakwaterowanie dla grup znajomych w domkach, hotelach, mieszkaniach

– pomagamy w zorganizowaniu transportu do Holandii

Nie wymagamy doświadczenia! Chcesz się sprawdzić w pierwszej pracy, świetnie trafiłeś😊

Ania:

tel:  +48 731 901 913

mail: ofertypracy@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3500 zł - 4000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze