fbpx

Spawacz

Folga Agencja Pracy Tymczasowej
  • Data publikacji: 29 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1410

Dlanaszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisku: Spawacz

Miejsce wykonywania pracy: Krotoszyn

Stawka: 15-25 zł wzależności od doświadczenia

Obowiązki:
•Posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym (miara zwijana i suwmiarka)

• Wykonywanieczynności zgodnie z wymaganiami jakościowymi i wymiarowymi

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy,
• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,

• Uprawniania spawalnicze metoda MAG/MIG (milewidziane),

• Uprawniania spawalnicze metoda TIG (milewidziane),

• Doświadczenie w wykonywaniu zawodu równieżmile widziane.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze idodatkowe premie,
• Odzież roboczą,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 2 zmianowym (8-16, 6-14(16)),
• Stabilne zatrudnienie,

• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ipełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,

• Stałą opiekę koordynatora,

• Szacunek, bezpieczeństwo, rozwój.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nichklauzuli:

„Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychoraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WyksztalcenieZasadnicze