fbpx

Specjalista ds. kontrolingu

Assunto
  • Data publikacji: 30 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 60

Zadania:

·        Wykonywanie raportów kontrolnych realizowanychkontraktów

·        Wspieranie pozostałych pracowników biura wusprawnianiu oraz automatyzacji pracy na obowiązujących plikach

·        Wykształcenia wyższego o kierunkumatematycznym lub ekonomicznym

·        Znajomości języka angielskiego lubniemieckiego na poziomie komunikatywnym

·        Umiejętność analitycznego myślenia iwyciągania syntetycznych wniosków

·        Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej sięfirmie

·        Pracę w atmosferze współpracy

·        Pracę od poniedziałku do piątku (od 8:00 do16:00)

Jeżeli zainteresowałaCię powyższa oferta wyślij CV na adres praca@assunto.pl w tytule wpisując”Specjalista ds. kontrolingu”

* klauzula informacyjną dot. przetwarzaniadanych osobowych (RODO) dostępna na stronie:http://assunto.pl/rodo-informacja.pdf

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieWyższe