Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży w sklepie stacjonarnym i internetowym

7HR Group Sp. Z o. O
  • Data publikacji: 31 lipca 2020
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1219

Sklep zajmujący się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta;
  • czynna sprzedaż sprzętu komputerowego;
  • obsługa sklepu internetowego i znanych portali aukcyjnych;
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami;
  • dbanie o czystość i wizerunek miejsca pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego – preferowane techniczne informatyczne;
  • status studenta lub osoby uczącej się mile widziane;
  • umiejętności sprzedażowe zarówno przy ladzie sklepowej jak i przy konwersacjach mailowych lub telefonicznych;
  • znajomość standardów obsługi klienta;
  • znajomość branży IT w tym ecommerce;
  • praktycznej wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego i technologii IT;
  • znajomości systemów operacyjnych OS X, Windows, Linux, iOS, Android;
  • samodzielności, terminowości i odpowiedzialności za wykonywane działania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny);
  • stałe godziny pracy 9-17;
  • wolne weekendy;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (działamy 24 lata na rynku);
  • pracę w zgranym, młodym i przyjaznym zespole;
  • możliwość ciągłego rozwoju – Informatyka wciąż się rozwija 😊.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieŚrednie