fbpx

Specjalista ds. ubezpieczeń

Assunto
  • Data publikacji: 18 października 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 942

Firma rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Przedstawienie ofert w przystępny sposób,
  • Przygotowanie rozwiązań dla konsumenta,
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • Budowanie długofalowych relacji,
  • Analiza rynku, prowadzenie oceny ryzyka,
  • Tworzenie raportów,

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel),
  • Monitorowanie procesu obsługi klienta z dbałością o wysoką jakość obsługi,
  • Obowiązkowość i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków,
  • Wysoka zdolność komunikacji,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu oraz podzielność uwagi,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System do zarządzania pracą i kontrahentami,
  • Pracę w milej atmosferze,

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV na adres praca@assunto.pl w tytule wpisując “ Specjalista ds. ubezpieczeń ” bądź skontaktuj się pod nr tel.: 794 796 324

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2500 zł - 3000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 1 roku
  • WyksztalcenieWyższe