fbpx

Stażysta/Stażystka

Smart-HR
  • Data publikacji: 10 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1448

SMART-HR – Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w rekrutacji? Lubisz pracować w pozytywnej i przyjaznej atmosferze? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby na płatny, 3-miesięczny staż

Stanowisko: Stażysta/Stażystka

Miejsce pracy: Katowice

W związku z realizacją projektu unijnego osoba przyjęta musi spełniać następujące wymagania określone wytycznych konkursu:

– wiek: 30 lat lub więcej
– miejsce zamieszkania: województwo śląskie,
– wykształcenie średnie,

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe oczekiwania:
– umiejętność sprawnej obsługi komputera,
– komunikatywność oraz pozytywne podejście do pracy i życia,
– chęć rozwoju w obszarze HR bądź administracji.

Zakres obowiązków:

– wprowadzanie danych do systemu rekrutacyjnego,
– skanowanie dokumentów,
– wykonywanie innych prac asystenckich.

Oferujemy:

– wynagrodzenie 1810 zł netto miesięcznie,
– smaczną kawę i owoce,
– przyjemną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
praca@smart-hr.pl
(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 0 - 2000 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieŚrednie