Szukasz pracy w Holandii z dużą ilością godzin? Praca przy mięsie od zaraz!

Klaver Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 13 września 2021
  • Aplikuj do: 30 listopada 2021
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 99

Myślisz o zmianie pracy lub chcesz wyjechać aby sobie dorobić? Z nami wyjazd będzie prosty! Pomożemy ci załatwić wszelkie formalności i przygotujemy Cię do wyjazdu! Praca w Holandii lub Niemczech!

Nasze wymagania względem kandydatów:

  • Chęć do przyuczenia
  • Gotowość do pracy na chłodnej hali
  • Dobra kondycja fizyczna

W zamian oferujemy:

  • Wypłaty raz w tygodniu
  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich oraz ubezpieczenie
  • Kontakt w języku polskim z koordynatorami
  • Zakwaterowanie

Obowiązki:

  • Pakowanie gotowych produktów do wysyłki
  • Prace z nożem
  • Prace porządkowe na stanowisku
  • Orderpicker na mroźni

Zapraszamy również do Naszego Biura: Klaver Sp. z.o.o , ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450.

Jak aplikować?

Wyślij o treści „MIĘSO” . Bądź zadzwoń do nas!

+48 570 901 913 Oliwia

+48 570 901 414 Kamila

Szukaj nas także na FB, Skype, WhatsApp