fbpx

Tokarz

Folga Agencja Pracy Tymczasowej
  • Data publikacji: 29 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 1365
Przegląd oferty pracy

Stanowisko: Tokarz

Miejsce wykonywania pracy: Pleszew

Stawka 13 zł netto/h

Obowiązki:
• wykonywanie na obrabiarkach skrawającychróżnorodnych prac tokarskich np. toczenie powierzchni walcowych i stożkowych,wytaczanie otworów, przecinanie, nacinanie gwintów i kanałków
Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy,
• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,

Doświadczenie w pracy na podanym stanowisku.

Umiejętności zrekrutowanych pracowników:

czytania rysunku technicznego;

rozpoznawania rodzajów toczonych materiałów;

doboru i ostrzenia narzędzi skrawających;

mocowania obrabianych detali;

doboru parametrów skrawania;

obsługi tokarek konwencjonalnych;

posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze idodatkowe premie,
• Odzież roboczą,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 1 zmianowym (6-18 pn-sb),
• Stabilne zatrudnienie,
• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów ipełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,

Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nichklauzuli:

„Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 zdnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychoraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 2000 - 2500 zł
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WyksztalcenieZasadnicze