fbpx

Ustawiacz Wtryskarek

MTM Work Service

Dla wiodącej firmy z branży produkcji opakowań plastikowych, posiadającej nowoczesny park maszynowy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Korzyści

– zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
– nowoczesne środowisko pracy
– możliwość uczestniczenia w szkoleniach zagranicznych
– możliwości awansu
– bogaty pakiet dodatkowych benefitów
– premie na Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne
– premie miesięczne
– dotowane automaty z żywnością
– darmowe napoje izotoniczne, kawa, herbata
– praca blisko centrum Bydgoszczy

Zakres obowiązków

– ustawianie maszyn do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych (form wtryskowych) i dbanie o prawidłowy cykl produkcji

Wymagania od kandydata

– umiejętność pracy w zespole
– dokładność
– sumienność
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– doświadczenie w pracy przy ustawianiu wtryskarek

Zapraszamy do wysyłania CV lub kontaktu telefonicznego.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie3000 zł - 3500 zł
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WyksztalcenieZasadnicze