fbpx

Zastępcy Głównej/ego Księgowej/ego

Headcount
  • Data publikacji: 6 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Wyświetleń 529
Przegląd oferty pracy

Obowiązki:

 –sporządzanie deklaracji VAT, CIT, ZUS;

-sporządzanie miesięcznych, kwartalnych, rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z polskim prawem;

-zarządzanie finansami spółki;

-księgowość zarządcza  – raporty;

-współpraca z audytorami przy zamknięciu roku.

Wymagania:

 –2-4letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku np. Starsza/y Księgowa/y wfirmie produkcyjnej ale nie jest to warunkiem koniecznym;

       -dobra znajomość języka angielskiego;

       -wykształcenie kierunkowe;

       –znajomość  przepisów ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych (znajomość IFRS będzie atutem)

       -znajomość zasad raportowania do GUS/NBP, sporządzania sprawozdań finansowych

       -znajomość narzędzi MS Office

       -znajomość systemów klasy ERP

        -gotowość do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji;

-Bardzo dobre warunki pracy;

-Możliwość rozwoju i szkolenia.

Dodaj ogłoszenie
  • Oferowane wynagrodzenie 0 - 2000 zł
  • Doświadczeniepowyżej 2 lat
  • WyksztalcenieWyższe