fbpx

Zasady i warunki

Zasady i warunki korzystania z portalu

Witamy na naszym portalu Rejestrpracy.pl Jeśli nadal będziesz przeglądać i korzystać z tego portalu, zgadzasz się przestrzegać poniższych warunków użytkowania, które wraz z naszą polityką prywatności reguluję Jeremia  Sp. z o.o. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek częścią niniejszych warunków, nie korzystaj z naszego portalu. Termin „Jeremia Sp. z o.o.” lub „nas” lub „my” odnosi się do właściciela portalu, której siedzibą jest Szczecin. Nasz numer rejestracyjny firmy to NIP 8522601257 z siedzibą w  Szczecinie. Termin „ty” odnosi się do użytkownika lub przeglądarki naszego portalu.

Korzystanie z tego portalu podlega następującym warunkom użytkowania:

  • Zawartość tego portalu jest do ogólnej informacji i użytku. Zastrzegamy sobie możliwość modyfikowania treści portalu bez konieczności uprzedniego powiadomienia o takim zamiarze.
  • Ani my, ani osoby trzecie nie gwarantujemy dokładności, terminowości, wydajności, kompletności lub przydatności informacji i materiałów znalezionych lub oferowanych na tej stronie do określonego celu. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że takie informacje i materiały mogą zawierać nieścisłości lub błędy, a my wyraźnie wyłączają odpowiedzialności za jakiekolwiek takich nieścisłości lub błędów w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo.
  • Korzystanie z wszelkich informacji lub materiałów na tym portalu jest całkowicie na własne ryzyko, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Do Ciebie należy upewnienie się, że usługi i informacje dostępne na tym portalu spełniają Twoje wymagania.
  • Niniejszy portal zawiera materiały, który jest naszą własnością lub na które posiadamy licencje. Materiale te obejmują, ale nie ograniczają się co do konstrukcji, układu, wyglądu i grafiki. Kopiowanie wszelkich materiałów jest zabronione zgodnie z prawami autorskimi, które stanowią część tych warunków.
  • Wszystkie znaki towarowe odtworzone na tym portalu, które nie są własnością lub na które nie posiada on licencji, zostały użyte za zgodą ich właścicieli.
  • Nieuprawnione wykorzystanie tego portalu może stanowić podstawę do roszczenia o odszkodowanie i / lub stanowić przestępstwo.
  • Od czasu do czasu ten portal może zawierać linki do innych stron internetowych. Zamieszczenie linków nie oznacza, że aprobujemy treść strony, do której on odsyła. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści stron internetowych, do których możesz uzyskać dostęp za pomocą linków zamieszczonych na naszym portalu.
  • Nie możesz tworzyć linków do tej witryny z innej witryny lub dokumentu bez wcześniejszej pisemnej zgody Jeremia Sp. z o.o.
  • Korzystanie z niniejszego portalu oraz wszelkie spory wynikające z takiego korzystania z portalu podlegają prawu Polski.

 

Regulamin portalu

Polityka Prywatności i Plików cookies